Ferie w Mazurskich Chatach

Zielona szkoła – któż z czytelników nie wie co to za słowo?. Wyjazd w czasie wolnym od szkoły, długie podróże, nocowanie pod nagim nieboskłonem i pierwsze zauroczenia. Może pamiętamy co robiliśmy by popisać się przed nowymi znajomymi? Być może to już historia, ale w wielu przypadkach nasze pociechy rozglądają się za wakacyjnymi ofertami. Jedni lubią morze, inni chcą w góry, ale powinno się zaznajomić się także z mazurską propozycją, bowiem mazury zyskują coraz większe uznanie.
” alt=”” class=”aligncenter”>
Co poczynić by najpoprawniej wybrać ofertę zielonej szkoły? Na początek powinno się zaplanować miejsce do którego pojedziemy. My zachwalamy Mazury – jest to typowa, polska możliwość – w przypadku dobrej pogody gwarantowaną mamy dobrą zabawę, bo tamte jeziora słyną z owego, że wokoło nich dzieje się dużo. W następnej kolejności powinno się wyłowić konkretną propozycję. Przeglądamy ofertę organizatora i program zielonej szkoły. Koncentrujemy się na tym czy nasze dziecko na zielonej szkole będzie miało zapewnione dużo zajęć kształcących i czego będzie mogło się podczas niej nauczyć. Istotnym komponentem są również opiekunowie zielonej szkoły. Przed wytypowaniem propozycji sprawdźmy czy są to jednostki z odpowiednim doświadczeniem.
” alt=”” class=”aligncenter”>
Sporą ofertę zielonych szkół dostarczają Mazurskie Chaty. Wejdź pod adres Mazurskie Chaty znajdziesz obecny program. Jak dużo tam jest atrakcji! Są ścianki wspinaczkowe, parki linowe czy mega planszówki. Już na pierwszy rzut oka widać, że nasz uczeń nie będzie nudził się na wakacyjnym wyjeździe. Nawet kiedy pogoda nam nie dopisze, zawsze można urządzić karaoke z animatorem czy też lekcje plastyczne. Co innego gdy jest przepiękna pogoda – wtedy zalecamy wyruszyć na spływ rowerem wodnym, przejażdżkę rowerem górskim bądź szkolenia żeglugi. Z pewnością każdy uczestnik odnajdzie coś dla siebie.
” alt=”” class=”aligncenter”>
Teraz dodatkowy istotny składnik: cena. Mazurskie Chaty posiadają zróżnicowany cennik i zielone szkoły są dobre cenowo. To ważne, albowiem wielu organizatorów nienaturalnie winduje ceny, a te nie są później adekwatne do formy pobytu dziecka na zielonej szkole. Pamiętajmy również o transporcie – wybierajmy jedynie te firmy, które oferują bezpieczny dojazd do miejsca zlokalizowania zielonej szkoły. Nie ma mowy o marnych autokarach bez elementów bezpieczeństwa lub nadkomplecie pasażerów w pojeździe. Wszystko musi odbyć się bezpiecznie. Wszak Mazurskie Chaty zapraszają kolejnych uczniów, którzy będą chcieli zacząć wyjątkową przygodę mazurską. Region obozowisk jest już gotowy do przyjęcia dodatkowych turystów, pozostaje nam więc wyłącznie chwytać kciuki za pogodę.

Comments are closed.